Derin sessizlik!

Derin sessizlik!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, prim tartışmalarının ayyuka çıkması sonrası dünkü idmanda durgundu. Tecrübeli teknik adam, son antrenmanı uzaktan yardımcılarına verdiği talimatlarla yönetti

  • Futbol
  • Pazartesi 20.06.2016
Yaşanan tatsızlıklar sonrası A Milli Takım kampında soğuk rüzgarlar esti

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda alınan başarısız sonuçlar ve turnuva öncesi yaşandığı ortaya çıkan prim pazarlıkları, Milli Takım'ın havasını kaçırdı. Ay-yıldızlı ekip, 'tamam mı devam mı' niteliğindeki Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının hazırlıklarını dün yaptığı antrenman ile sürdürürken, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim bir hayli durgundu. Taktik çalışma sırasında öğrencilerine uzak duran Terim, idmanı kenardan izledi, talimatlarını ise yardımcıları Levent Şahin ve Nihat Kahveci aracılığı ile futbolculara aktardı. Terim, sadece bir pozisyonda Cenk Tosun'u uyarma ihtiyacı hissetti. Terim, idmanın son bölümünde yapılan şut çalışması sırasında ise Emre Mor, Olcay, Şener, Volkan Şen, Cenk, Yunus, Oğuzhan, Ozan ve Olcay'ı yakından takip etti.

ÇOCUKLARLA AYRI AYRI RESİM
Antrenman sonrası Marsilya'dan gelen minik taraftarlar ile fotoğraf çektirilmesi planlanmıştı. Ne var ki Fatih Terim, öğrencilerinin yer aldığı kareye girmemeyi tercih etti. Arda Turan ve arkadaşlarına fotoğraf çekimi yapılacağını ise Fatih Terim'in teknik kadroya dahil ettiği Tuncay Şanlı'nın iletmesi gözlerden kaçmadı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN