Utanması gereken ben değilim

“Bu kadroyu ben kurdum. Kadroyu oluşturan süreci de yönetmeye çalışıyorum. Olabilecek her hadisenin bedellerini ödemeye hazırım”. Utanması gereken birileri varsa bu ben değilim... Bu takımın hocasının ve kafilenin bu duruma gelmesini sağlayanlar utanmalı

Utanması gereken ben değilim
T ürkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, kader sınavı özelliği taşıyan Çek Cumhuriyeti maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında yine önemli mesajlar verirken, maçtan daha çok Milli Takım kampında yaşanan olaylara değindi. Terim'in satır başları şöyle: "Bu kadroyu ben kurdum. Bu kadroyu oluşturan süreci de yönetmeye çalışıyorum. Olabilecek her hadisenin de bedellerini ödemeye hazırım. Geçmişe de bakıldığında Galatasaray ve Milli Takım'da bu bedelleri ödediğimi görürsünüz. Ben hayal dünyasında yaşamadığım için durumun işaretlerini yaptım. Her zaman bu grubun ölüm grubu olduğunu söyledim. Yarın (bugün) satranç gibi bir maç olacak. Ciddi anlamda oyun düşüklüğümüz var. Beklentimiz olan bir çok oyuncunun gerek fiziki, psikolojik ve özel hayat... Birçok sorunu bir arada yaşadık."

OYUNCULARIM BENİMLE ÜZÜLMELİ
"Oyuncularımın hepsi iyi, benim oradaki davranışım açıktı. Oyuncularım, benim üzgün olduğumu bilmeli ve benimle üzülmeliler. Bizim sorunumuz o değil. Son şans artık. Olur ya da olmaz. Her bir maçın öncekinden güçlü şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Değişikliklere gelince olabilir. 23 kişi seçtiğimize göre değişiklik olabilir ama köklü şeyler kimse beklemesin. 1-2 rotasyon olabilir. Taktiği açıklayacak değilim. Utanması gereken birileri varsa bu ben değilim. Bu takımın hocasının ve kafilenin bu duruma gelmesini sağlayanlar olmalı utanması gerekenler."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN