Tek tek hesap soracağım!

“Hiçbir zaman paracı ya da primci olmadım. Bu formayla 90 küsür maça çıktım. Üst üste 5 tane kötü karşılaşmamı göstersinler, tüm servetimi vermeye hazırım”

Tek tek hesap soracağım!
Kaptan Arda, "Annemi ağlatanları asla affetmem" dedi ve ekledi: TEK TEK HESAP SORACAĞIM!
Fransa'da Milli Takım'ın en çok eleştirilen isimleri arasında başı çeken Arda Turan, 2-0 kazanılan Çek maçının ardından kendisine yönelik tepkilere cevap verdi. "Bizim için önemli olan bu turnuvalarda boy gösterip, bayrağımızı dalgalandırmak. Futbolda kazanmak da kaybetmek de var. Ancak önemli olan insanların aileleri. Eleştirilerden dolayı kimseye kırgın değilim. Ancak annemi ağlatanları asla affetmeyeceğim ve tek tek hesap soracağım. Hiçbir zaman paracı ya da primci olmadım. Şimdiye kadar 90'ın üzerinde milli maça çıktım. Üst üste 5 karşılaşmada kötü oynadığımı göstersinler, tüm servetimi vermeye hazırım" ifadelerini kullandı.

SEVİNCE UZAKTAN BAKTI....
Burak attığı gol sonrası tüm takım arkadaşlarını yanına çağırdı. Ay-yıldızlı oyuncular sevinç yumağı oluştururken Arda karenin dışında kaldı. Ozan Tufan'ın golü sonrasında da yıldız futbolcu benzer bir görüntü sergileyerek sevinçten uzak durdu.

ARDA'YA BÜYÜK DESTEK
Taraftarlar, İspanya maçında ıslıklanan ve hafta boyunca eleştirilerin odağında olan Arda Turan'a dün akşamki karşılaşmada destek verdi. İlk yarının bitiminde tribünler "Arda" diye tempo tuttu. Daha önce 2 kez tezahüratlara tepkisiz kalan Arda da dönerek taraftarı alkışladı.. Milli Takım sahaya ısınmak için çıktığı sırada, kaptan Arda Turan santraya kadar gelerek dua etti. Tecrübeli oyuncu, ilk yarı sonunda Emre'ye sarılıp kafasından öperek başarılı futbolundan dolayı tebrik etti.

11'DE REVİZYON
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 3-0'lık İspanya yenilgisinin ardından Milli Takım'da revizyona gitti. İspanya maçında kötü futbolu nedeniyle taraftarların hedefi olan Kaptan Arda Turan'ı kesmeyen ve 11'de sahaya süren Fatih Terim, ilk iki karşılaşmada hayal kırıklığı yaratan Caner Erkin, Hakan Çalhanoğlu ve Oğuzhan Özyakup'u ise kulübeye çekti. Bu oyuncuların yerine İsmail Köybaşı, Volkan Şen ve Emre Mor ilk 11'de yer aldı.

24
Çek Cumhuriyeti maçında 90 dakika sahada kalan Milli Takım kaptanı Arda Turan, karşılaşma boyunca 40 kez topla buluştu. Tecrübeli futbolcu attığı 33 pasın 24'ünde başarılı oldu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN