İmzayı attım!

Sarı-lacivertli yöneticilere, “Kararımı 1 haftaya bildireceğim” diyen Hollandalı yıldız, İstanbul’dan ayrılırken etrafını saran taraftarlara ise, “İmzayı attım. Çok yakında görecekseniz” yanıtını verdi

İmzayı attım!
Fenerbahçe'nin transfer görüşmesi için Pazar günü sevgilisi Rose Bertram'la birlikte Türkiye'ye getirdiği Hollandalı yıldız futbolcu Gregory Van der Wiel, dün İstanbul'dan ayrıldı. Şehri gezen, sarı-lacivertli yöneticilerle kulüp hedefleri ve sözleşme şartlarını görüşen başarılı futbolcunun kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldığı öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu toplantıda, kendisi için paranın öncelikli olmadığını söyleyen Van der Wiel'in, "1 hafta içinde size cevabımı ileteceğim" dediği bildirildi.

YÖNETİCİLER ÇOK BEĞENDİ
Hollandalı futbolcu dün ABD'ye giderken havaalanında da Fenerbahçeli taraftarların büyük ilgisiyle karşılaştı. Van der Wiel'in, "Fenerbahçe ile anlaştın mı?" sorusuna, "İmzayı attım! yakında göreceksiniz" karşılığını verdiği iddia edildi. Bu arada F.Bahçeli yöneticilerin, Hollandalı'nın isteklerini belirtirken hedefleri ön planda tutmasını çok beğendikleri öğrenildi.

TEKNE TURU YAPTIM BAKLAVA YEDİM
Sevgilisi Bertram ile geldiği İstanbul'dan dün ayrılan Van der Wiel, havaalanında "Şehri nasıl buldunuz?" sorusuna," İstanbul harika bir şehir. Tekne turu ile boğazı gezdim. Baklava yedim" diye yanıt verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN