Mandanda: Paracı olsaydım Beşiktaş'a giderdim

Mandanda: "Paracı olsaydım Beşiktaş'a giderdim"

Uzun bir süre Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Marsilya'nın tecrübeli file bekçisi Steve Mandanda, Siyah-Beyazlılarla ilgili bir açıklama yaptı.

Bir dönem Beşiktaş'ın transfer gündemini uzun süre meşgul eden tecrübeli file bekçisi Steve Mandanda, Siyah-Beyazlı takımla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

L'Equipe'e konuşan Kongo asıllı Fransız kaleci, kulübüyle hala sözleşme yenilememesinin maddi konularla alakalı olmadığını ifade ederek "Parayla alakalı bir problem yok. Eğer öyle olsaydı geçen yıl Beşiktaş'a giderdim, iyi bir para teklif etmişlerdi. Onun dışında da birçok ekip bana Marsilya'dan daha fazla para önerdi." dedi.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (24 HAZİRAN 2016)

Marsilya'yla olan sözleşmesi sezon sonu itibarıyla sona eren tecrübeli file bekçisinin adı uzun süre Beşiktaş'la anılmış ancak Siyah-Beyazlılar tercihini Deportivo'dan ayrılan Fabricio'dan yana kullanmıştı. Buna karşın sakatlığıyla alakalı çeşitli iddialar ortaya atılan İspanyol kaleciyle henüz resmi sözleşme imzalamayan Beşiktaş'ın bu transferden vazgeçmesi halinde rotayı yeniden Mandanda'ya çevirebileceği konuşuluyor.

Geçtiğimiz sezon Marsilya formasıyla 50 resmi maça çıkan Steve Mandanda, kalesinde 53 gol gördü.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN