Yardımsever Mesut

Alman Milli Takımı’nın yıldızı, BigShoe11 kampanyasına destek olup, 11 çocuğun ameliyat masrafını karşıladı

Yardımsever Mesut
Arsenal'de forma giyen Mesut Özil ve Juventus'un yıldızı Paul Pogba'nın toplam 22 Afrikalı çocuğun sağlık masraflarını üstlendiği öğrenildi. EURO 2016 ile birlikte ortaya çıkan BigShoe11 kampanyasına destek veren Özil, 11 çocuğun ameliyat masraflarını karşılarken Pogba da benzer bir yardımda bulundu. Özil konuyla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bir tıp ekibi 22 çocuğun tedavilerini başarılı şekilde gerçekleştirdi. Böyle bir şeyin parçası olduğum için çok gururluyum. Yardım ettiğim 11 çocuk benim en iyi takımım!" dedi.

Balinalı tatil turu vaadi
EURO 2016 son 16 Turu'nda İngiltere ile eşleşen İzlanda'dan rakiplerine esprili bir meydan okuma geldi. İzlandalı bir tatil firması, İngiliz futbolcular için güzel bir jest hazırladıklarını açıklayarak, "Pazartesi günü bize elendikten sonra sizi balinaları da izleyebileceğiniz bir günlük tura ücretsiz olarak götürmeyi taahhüt ediyoruz" ifadelerini kulandı.

11 Türk hakim önüne çıkıyor
EURO 2016'da Türkiye'nin, Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup ettiği maç sırasında meşale yakan ve stada yanıcı madde soktuğu tespit edilen toplam 11 Türk taraftar hakkında dava açıldı. Maçın ardından gözaltına alınan gurbetçi taraftarlar, 22 Temmuz'da Bethune Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak. 11 taraftarın 6'sının Belçika, 5'inin Fransa'da yaşadığı belirtildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN