Gomez cezasını çekmeli

‘Ahlaklı ve iyi bir profesyonel’ olmasına rağmen Mario Gomez’in birileri tarafından yönlendirildiğini belirten Erdal Torunoğulları, “Kalması gerekirken gitmeye karar verdi. Yaptığı hatanın cezasını çekmek zorunda” dedi

Gomez cezasını çekmeli

Beşiktaş Dış İlişkiler ve UEFA'dan sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği panele katıldı. Torunoğulları Wolfsburg'ta henüz golle tanışamayan Mario Gomez ile ilgili "Devre arasında Beşiktaş'a dönecek mi?" şeklindeki soru üzerine, "Gomez ahlaklı ve iyi bir profesyonel. Ancak birileri tarafından yönlendirildi. Burada kalması gerekirken ayrılma kararı aldı. Gitmekle bir hata yaptı ve hatasının cezasını çekmeli" ifadelerini kullandı. Torunoğulları, "Sizin için transfer sihirbazı diyorlar, gerçekten öyle misiniz? Doğru transfer kriterleri sizin için nedir?" sorusuna da şu cevabı verdi:

BEN TRANSFER SİHİRBAZI DEĞİLİM
"Ben kesinlikle transfer sihirbazı değilim. Bu iş, ekip ve iyi çalışma işidir. Bir futbolcuyu transfer edeceksek, önce araştırırız, kimdir diye. Bizim yaptığımız futbolcuyla ve menajeriyle direkt temasa geçmek. Aradan üçüncü, dördüncü şahısları çıkarıyoruz. Böylece her şey daha net oluyor. Atiba, Hollanda'da sezon başına 400 bin Euro alıyordu. Biz kendisine 1 milyon Euro verebileceğimizi söyledik. Menajeri kalktı gitti, peşinden Atiba da gitti. Ancak bir hafta sonra kendileri geldiler ve şartlarımızı kabul ettiler."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN