Aboubakar'ın derdi belli oldu

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı takımda henüz istenen düzeyde form tutturamayan Aboubakar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aboubakar'ın derdi belli oldu

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu seçimlerinin iptal edilmesi ve bu konudaki bazı söylentilerle ilgili olarak, "Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermem." dedi.

Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneğinin açılışına katılan Orman, geçen mayıs ayında yapılan ve Yalçın Karadeniz'in yeniden başkan olduğu seçiminin mahkeme tarafından iptal edilmesinin hatırlatılıp, "Karadeniz'in borçlarla ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı Beşiktaş yönetiminin karara destek verdiği konuşuluyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" diye sorulması üzerine, "Durumu yönetim kuruluyla istişare edeceğiz. Beşiktaş'ın yönetme yetkisi alan tek kurumu yönetim kuruludur. Divan Kurulu ise istişare kuruludur ve 3 ayda bir toplanarak yönetime tavsiyelerini söyler. Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya müsaade etmem. Burası bir parlamento değil. Burada Beşiktaş'ı yönetmek için mücadele ediyoruz. Beşiktaş'ta iktidar olmak isteyen varsa genel kurula gider aday olduğunu söyler, programını açıklar." diye konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN