Caner Erkin sürprizi!

Caner Erkin sürprizi!

Fatih Terim, Arda Turan, Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’la birlikte milli davetiye göndermediği Caner Erkin’i, ağrıları artan Hasan Ali Kaldırım’ın yerine kadroya dahil etti

  • Futbol
  • Pazartesi 03.10.2016
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Ukrayna ve İzlanda oynayacağımız karşılaşmalar öncesi sürpriz bir hamle geldi. Tecrübeli çalıştırıcı, artan ağrıları nedeniyle aday kadrodan çıkarılan Hasan Ali Kaldırım'ın yerine Caner Erkin'e milli davet gönderdi... Terim, EURO 2016'da yaşanan prim krizinin ardından Arda Turan, Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a Milli Takım kapılarını kapatmış, Caner Erkin'i ise hazır olmadığı için kadroya dahil etmemişti.

Milli Takım top lanıyor
Ay-yıldızlı oyuncular, Ukrayna ve İzlanda maçları için bugün toplanarak hazırlıklarına başlayacak. D ünya Kupası A vrupa E lemeleri I Grubu'nda yer alan A Milli T akım, 6 E kim Perşembe günü K onya Büyükşehir Belediye Stadı'nda Ukrayna, 9 E kim Pazar günü de deplasmanda İ zlanda ile karşılaşacak. Milliler'in, grubun favorisi Hırvatistan ile dış sahada oynadıkları ilk karşılaşma 1-1 sonuçlanmıştı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN