Kazanır, 6 puanı alırız

“Ukrayna ve İzlanda karşılaşmaları; Hırvatistan’daki gibi olmayacak. Kazanma parolasıyla sahaya çıkacağız. Dikine oynayacağız ve hedefimiz tabii ki 6 puan”

Kazanır, 6 puanı alırız
Milli Takım'a çağrılan Fenerbahçeli futbolcular, kamp için Konya'ya sürpriz bir şekilde Ankara'dan trenle gitti. Ay-yıldızlı kadroda yer alan sarı-lacivertliler, Mehmet Topal'ın teklifiyle İstanbul'a gelmeden direkt Konya'ya geçti. Tren organizasyonunu öneren Topal, "Takımla İstanbul'a dönüp oradan Konya'ya uçmak yerine raylı sistemi kullanalım. Ben İspanya'da çok sık tren kullandım. Bana bırakın çok keyif alacaksınız" diyerek arkadaşlarını ikna etti. Çok konforlu ve hızlıca Konya'ya ulaştıktan sonra arkadaşları Topal'a zaman kazandıkları için teşekkür ettiler.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ
Yıldız futbolcular, Yüksek Hızlı Tren konforuyla Konya'ya giderken SABAH'a konuştu. 2018 Dünya Kupası elemelerinde oynanacak Ukrayna ve İzlanda maçları için Fenerbahçeli futbolcular, "Önümüzde iki önemli sınavımız var. Rakiplerimiz ciddi. Ancak bu maçlar kesinlikle Hırvatistan karşılaşması gibi olmayacak. Daha dikine oynayacağız ve mutlak kazanma parolası ile sahada olacağız. İki maçı da kazanarak 6 puan hedefliyoruz ama olası bir galibiyet, bir de beraberlikte gelecek 4 puan bizi grupta avantajlı hale getirir. Ancak önceliğimiz kesinlikle 6 puan alıp yurda dönmek" değerlendirmesini yaptı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN