İnşallah iki maçı kayıpsız geçeriz

“Hayatını ülke futboluna hizmet etmeye adayan biri olarak, dua ederek takımımıza desteğe çalışıyorum. İnşallah Ukrayna ve İzlanda maçları 6 puanla biter.”

İnşallah iki maçı kayıpsız geçeriz

İddiaların aksine A Milli Takım'ı bırakmayacağını dile getiren Arda, Turan çarpıcı açıklamalar yaptı. Milli Takım'da yaşanan krizin baş aktörlerinden Arda Turan, Radyospor'a ses getiren açıklamalar yaptı. İşte satır başları:

Milli Takımı bırakma niyetim yok. 'Gel' derlerse geliriz, 'git' derlerse gideriz.
Hayatını ülke futboluna hizmet etmeye adamış biri olarak, dua ederek takımımıza destek olmaya çalışıyorum. İnşallah Ukrayna ve İzlanda karşılaşmalarını 6 puanla tamamlarız.
İddialar ortaya atıldı, kendimizi savunmak için konuştuk. Üç ay boyunca prim mevzusu vardı, halkımız bize güveniyor diye bir şey söylemedik.
Şu anda bir açıklama yapmayı düşünmüyorum. İşime konsantre oluyorum. İnşallah Barça ile büyük başarılar yaşar ve futbol kariyerimi burada bitiririm.
Messi ve Suarez'i İstanbul'a getirmek istiyorum ama magazin basını, bizi rahat bırakmaz. İkna edebilirsem Messi ve Suarez'i İstanbul'a getireceğim.
Galatasaray, bu sene çok iyi gidiyor, inşallah böyle devam ederiz. Ama futbolcu, ama teknik direktör, ama malzemeci... İnşallah bir gün buluşacağız.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN