İzlanda soğuk, bizimkiler sıcak

İzlanda soğuk, bizimkiler sıcak
Milli Takım kafilesi, 7 saatlik uçuş sonrası İzlanda'ya ulaşırken soğuk hava sürprizi ile karşılaştı. Konya'da 30 dereceleri gösteren termometre, İzlanda'da -2 dereceye düştü. Yolculuk boyunca TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yönetici arkadaşları Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yaptığı samimi sohbet dikkat çekti. Espriler havada uçarken, yüzler gülüyordu.

DEMİRÖREN'E 52. YAŞ GÜNÜ HEDİYESİ İZLANDA ZAFERİ!
Ukrayna maçının olduğu gün 52. yaşına giren TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in doğum günü dün İzlanda yolculuğu öncesi Konya'da kutlandı. Başkan, pastasını Mehmet Topal ve Caner'le birlikte kesti. Jest için futbolculara teşekkür ederken, onlardan İzlanda galibiyeti için söz aldı. Kutlama, uçakta sürdü ve yeni bir pasta daha kesildi.

TERİM A SPOR'A KONUŞTU
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Reykavik yolculuğu öncesi A Spor'a konuştu. Terim, "Ukrayna maçının yorgunluğundan sonra hayırlısıyla İzlanda'dan istediğimiz gibi bir sonuç ile döneriz. Ondan sonra rakiplerimiz kendi arasında oynarken, biz tabi Hırvatistan, Ukrayna ve İzlanda'ya göre zorluk derecesi daha az olan iki-üç maç oynayacağız. Bu bizim için önemli bir hamle olacak. İnşallah hayırlısıyla istediğimiz sonuçları alırız" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN