Ailem bile ikinci planda

Trabzonspor Başkanı Usta’nın daha fazla sorumluluk almasını istediği Onur Kıvrak SABAH’a konuştu: “Bundan sonra tüm mesaimizi, diğer tecrübeli arkadaşlarımla birlikte takımımıza harcayacağız.”

Ailem bile ikinci planda

Trabzonspor'da kötü günlerin geride kalması için yönetim ve teknik heyetten sonra futbolcuların da daha fazla sorumluluk alması istendi. Başkan Muharrem Usta geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Kaptanımız Onur 10 yıldır burada. İhtiyaç duyulan ağabeylik görevini yürütmeli" demişti. Bu sözler üzerine SABAH'a konuşan Onur Kıvrak, Usta'nın sözlerinin kendisini onurlandırdığını belirterek şöyle konuştu:

TRABZONSPOR’DA İLK HAFTAYA DÖNÜŞ

AYAĞA KALKMA ZAMANI
"Bugüne kadar üzerimize düşeni yapmaya çalışıyorduk. Şimdi ise tüm mesaimizi, diğer tecrübeli arkadaşlarla birlikte takımımıza harcayacağız. Şimdi aile bile ikinci planda. Ayağa kalkma zamanı. İhtiyacımız olan sadece birkaç galibiyet."

TARAFTARA ENGEL YOK
Trabzonspor Akyazı Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, Akhisar maçında 61 engelli taraftarı Avni Aker Stadı'nda ağırlayacaklarını açıkladı. '61 engelli taraftarla Trabzonspor engelleri aşıyor' sloganıyla yola çıktıklarını belirten Saral, "Şikesiz ve engelsiz futbol için birlikte olacağız. Türkiye'nin dört bir tarafından engelli kardeşlerimizle Trabzonspor'un birlikteliği için bir araya geleceğiz. Engelsiz taraftarlarımızı da topyekün maça davet ediyoruz" diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN