Ezan sesleriyle günde 5 kez dua ediyorlar

İstanbul’da kendini güvende hissettiğini belirten ve yeni adresine alıştığını söyleyen F.Bahçe’nin Rus yıldızının, röportajından öne çıkan detaylar şöyle:

Ezan sesleriyle günde 5 kez dua ediyorlar
İstanbul'un keyfini çıkarıyorum. Burada iyiyim ve hiçbir şeyden korkmuyorum. Güvendeyim ve darbe ile ilgili konuşmak istemiyorum. Türkçe'yi de öğrenmeye başladım.
Almanya'ya göre İstanbul'un havası daha iyi.
Moskova'daki trafik sorunu İstanbul'da da var. İnsanlar yanıma 2 saatte geleceğini söylüyor ama ancak 4 saatte gelebiliyor.
Ezan seslerini duyuyoruz ve bazıları günde 5 kez dua etmeye gidiyor. Cuma günlerinde de hep birlikte camiye gidiyorlar.

HASTALIK DERECESİNDE TAKIMLARINA BAĞLILAR
Bundesliga'da yaklaşık 7 yıl oynadım. Schalke de yara almıştım. Rubin Kazan teklif yaptı ama başka liglerde de şansımı denemek için Fenerbahçe'ye geldim.
Henüz dolu tribünlere oynayamadım. Ama taraftarlar çok gürültülü. Derbide büyük bir çılgınlık olacak. İnsanlar hastalık derecesinde takımlarına bağlılar.

ROBİN VAN PERSİE İLE ÇALIŞABİLMEK HARİKA...
Takıma imza attığımda hoca Pereira'ydı. Şimdi Advocat var. Bizden ne istediğini biliyoruz. Zirve ile aramızdaki farkı kapatacağız, er ya da geç zirveye çıkacağız.
Emenike ile oda arkadaşıyım. Çok gülüyoruz. Rusya kariyeri ile ilgili konuşuyoruz. Rusya'yı soğuk olmasına rağmen sevmiş.
Van Persie tecrübesindeki bir oyuncu ile çalışma şansı bulmak harika. Onunla sık sık konuşuyoruz.

İlk 11 oyuncusu olduğunu kanıtlayacağını belirten Neustadter, ekstra çalıştığını belirtti. Futbolcu dün sosyal medyadan boks idmanları yaptığını bu fotoğrafla açıkladı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN