Korkmuyoruz

“Napoli, organize, pozitif futbol oynayan, önde basmaya çalışan, hücum ayakları çok kaliteli takım Tedbirlerimizi alacağız ancak korkmuyoruz. Keyif alarak oynamaya ve kazanmaya çalışacağız”

Korkmuyoruz
Şenol Güneş, Napoli mücadelesini değerlendirdiği basın toplantısında bugün sahada nasıl bir Beşiktaş olacağına ve beklentilerine dair ipuçları verdi. İşte Güneş'in o değerlendirmeler:
Grubun lideri ve favorisi ile oynayacağız. Napoli, organize, pozitif futbol oynayan, önde basmaya çalışan, hücum ayakları çok kaliteli bir takım. Kazanarak avantaj elde etmek istiyoruz.
Zor bir maç olacağını biliyoruz. Tabii ki tedbirlerimizi alacağız ancak korkmuyoruz. Kimse de korkmasın. Futbol keyif alınan bir oyundur ve biz keyif alarak oynamaya ve kazanarak evimize dönmeye çalışacağız.

ABOUBAKAR'IN GOLÜNÜ BEKLİYORUZ
Diğer maçlara göre farklı bir formatta oynayacağız. Kadro yarın (bugün) belli olacak. Sezon başından bu yana en güçlü rakip karşımızda. Gerçek bir test olacak.
Üç puan sevindirir, beraberlik iyi netice ama kaybetsek bile futbol adına iyi işler yaptığımız takdirde bizim için olumlu bir durumdur.
Aboubakar'ı takip ediyorsanız, henüz gol atmadı. Gol atması için yarını (bugünü) bekleyeceğiz (gülüyor). Kimin oynayacağı değil birlikte nasıl oynayacağımız önemli.

GÖKHAN İNLER OYNAYABİLİR
(Basın toplantısına birlikte katıldığı İnler'in sağlık durumuna ilişkin sorular üzerine...) Gökhan'ın ayağındaki sorun Akhisar maçında oluştu. Bazen ağrıları var ancak antrenmanlarda iyi gözüküyor. Oynarsa elinden geleni yapacaktır. Şu anda sahada neler yapabileceğini bilmiyoruz. İnşallah dostluk içerisinde bir karşılaşma olur. Onun için toplantıya Gökhan İnler (Napoli'nin eski futbolcusu) ile geldim. İnler ise, "İlk dakikadan itibaren hazır olmalıyız. En iyi oyunumu oynayacağım. Buraya galibiyet için geldik. Elimizden geleni yapmalıyız" değerlendirmesini yaptı.

-TEDİRGİNSİN!
-ELİN TİTRİYOR!

Şenol Güneş ile basın toplantısına katılan öğrencisi Gökhan İnler, bir İtalyan gazetecinin, "Seni heyecanlı ve tedirgin gördüm. Doğru mu" sorusuna, "Senin de soruyu sorarken elin titriyor. Bu soru sonrası sahaya çok daha motive çıkacağım" yanıtını verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN