Mourinho dipte

Mourinho dipte
F.Bahçe'nin yarın karşılaşacağı rakibi Manchester United, Liverpool deplasmanından puan çıkarmasına karşın Jose Mourinho'nun baş ağrısı dinmedi. Kariyerindeki ilk 8 maçlar baz alındığında topladığı 14 puanla son 15 yılın en kötü derecesini alan Mourinho, yalnızca Portekiz ekibi Leiria'da bu puanın altında kalmıştı. ManU, Premier Lig'de 19 puanlı lider M.City ve Arsenal'in 5 puan gerisinde 7. sırada yer alıyor. Avrupa Ligi'nde ise 3 puanla 3. sırada.

TERSTEN REKOR KIRDI
Manchester United, Liverpool deplasmanından 0-0'lık eşitlikle ayrılsa da kulüp tarihine geçecek bir performansa da imza attı. Kulübün Premier Lig tarihindeki en düşük topla oynama yüzdesiyle maçı tamamlayan Mourinho'nun öğrencileri, maçın yalnızca yüzde 33'ünde topa sahip oldu ve yüzde 67 oranında topu Liverpool'a teslim etti.

OLD TRAFFORD'UN YASAK LİSTESİ
F.Bahçe, M.United maçı öncesi taraftarına önemli bir duyuru yaptı. Karşılaşmanın UEFA tarafından "Yüksek Rizikolu Maç" statüsüne alındığını duyuran kulüp stada girişi yasak olan öğeleri tek tek sıraladı. İşte yasaklar listesi:

Alkol
Teneke içecek
Laptop
Tablet
Karton içecek
Bardak
Cam şişe
Termos
Plastik şişe
500 ml'den fazla su
Havalı korna
Bebek arabası
Kamera
Dart oku
Fişekmaytap
Bıçak-tabanca
Büyük valiz ve çanta
Katlanmayan şemsiye
2mx1m ölçülerinden büyük pankart
Sopa-çubuk
Radyo, sis-gaz bombası
Uzun lensli fotoğraf makinası
Alet takımı
Sigara-elektronik sigara.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN