TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Bu galibiyet yeni bir başlangıç

Golüyle Galatasaray’ı yıkan N’Doye ve kurtarışlarıyla 3 puanda başrolü oynayan Onur, SABAH’a zafer pozu verip, taraftara şu mesajı gönderdi: “Bu bir başlangıç olsun. Coşkumuz Akyazı’da da sürerse bizi hiçbir takım yenemez”

Bu galibiyet yeni bir başlangıç
ONUR KIVRAK: TAŞLAR YERİNE OTURUYOR
Onur, Galatasaray maçlarında alınan kötü sonuçlara rağmen kendilerini İstanbul'da yalnız bırakmayan taraftarlarına teşekkür etti. Onur, "Arena'daki taraftarımızın coşkusu, Akyazı'da da olursa bizi kimse yenemez. Biz aslında iyi bir takımdık ancak kazanamıyorduk. Şimdi bunu başardık. Zamanla taşlar daha da yerine oturacak ve her şey çok daha güzel olacak. Bize inanan taraftarlarımıza, yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Şimdi onların yüzünü güldürmek için sıra bizde. Bu bir başlangıç olsun. Uğur ve Zeki'nin dediği gibi geçen sezon 7 kişi ile mücadele ettiğimiz TT Arena'da ıslıklandığımızı da unutmadık" diye konuştu.

DAME N'DOYE: GOLLERİMİN DEVAMI VAR
Sezon başında kadro dışı bırakılan ancak Ersun Yanal'ın isteğiyle affedilerek kampa dahil edilen Dame N'Doye, geçtiğimiz hafta ücretinde 800 bin Euro'luk indirim yapmıştı. Hyun-Jun Suk'un beklenen performansı sergileyememesi nedeniyle Galatasaray maçına 11'de başlayan ve attığı golle galibeyeti getiren Senegalli yıldız, kendisine verilen şansı değerlendirmeye çalıştığını söyledi. N'Doye, "Kazanmak ve bunun benim golümle olması çok ayrı bir mutluluk. Kendi adıma Trabzonspor'daki kariyerim açısından yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum. Bundan sonraki süreçte formamı korumak için daha iyi olmalıyım" dedi.
BİZE ULAŞIN