Hava durumuna göre Van Persie!

Hava durumuna göre Van Persie!
Fenerbahçe'nin Hollandalı golcüsü Robin van Persie, Amed maçında sahada kaldığı 60 dakika içerisinde fiziksel olarak hazır bir görüntü çizerken, Kayserispor 11'ine de sinyali çaktı. Dick Advocaat'ın Kayserispor karşılaşmasında yıldız oyuncuyu sahaya sürmeyi planladığı öğrenildi. Hollandalı çalıştırıcının, hava koşullarının çok olumsuz olmaması halinde maça Robin van Persie ile başlayacağı ve Fernandao'yu yedek oturtacağı gelen haberler arasında.

Kupa kazançları...
F.bah çe teknik heyeti, Ziraat Türkiye Kupası maçlarında şans bulan gençlerin performansından bir hayli memnun kaldı. Hemen her kupa maçında şans bulan Yiğithan Güveli A takıma göz kırpan en büyük aday olarak göze çarparken, Savaş, Samet ve Caner'in performansları da gelecek adına umut verdi. Yönetimin, sezon sonunda Yiğithan Güveli ile uzun süreli bir sözleşme yapmayı planladığı öğrenildi.

Tribünlere ceza geldi
PFDK, Başakşehir maçındaki çirkin ve kötü tezahüratın 5. kez gerçekleşmesinden dolayı F.Bahçe'ye 200 bin TL ceza verdi. Kale Arkası Okul Açık D, E, L, M, bloklarındaki seyircilerin kartları bloke edildi. Kasımpaşa maçında bu taraftarlar stada alınmayacak. Aynı maçta saha olayları nedeniyle 15 bin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketten de 10 bin 500 TL para cezası verildi.B u arada F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 45 günlük cezası onaylandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN