"Volkan'a ceza verilecektir"

Volkan'a ceza verilecektir
Akhisar Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Levent Nazifoğlu, Fenerbahçe ile Ülker Sports Arena'da oynanan Euroleague mücadelesinde Volkan Demirel'in maç sonunda yaptığı hareketler hakkında şunları söyledi:
"Bizim oyuncumuz böyle bir şey yapmıştır ve ceza yemiştir. Melo'yu kast ediyorum. Federasyonun tarafsız kurulları aynı cezayı verecektir diye düşünüyorum. Disiplin kurulu değişti mevzuatlar değişti derler mi diye biz şikayette bulunduk bundan sonra futbolcular dışarıda böyle küfürler edebilir mi edemez mi onu öğrenmek için başvuruda bulunduk. Onun cevabına göre futbolcular da hareket edecek tabii ki."
Sneijder'in bugün çok iyi oynadığını belirten Nazifoğlu, "Sneijder bugün mükemmel bir oyun sergiledi. Sürpriz değil böyle oynaması. Bundan sonra da takımını maestro gibi yönetecek ve büyük zaferlere imza attıracak" dedi.

"BENİM KONUŞMAMDA BİR ŞEY YOK"
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Divan Kurulu'ndaki açıklamalarının hatırlatılması üzerine Nazifoğlu, "Benim konuşmamda bir şey yok. Onun da ceza almasını istemem. Aynı tarzda değildi bizim konuşmalarımız. Bizim hakemden yanlış anlaşılmış düdüğünü astıracağım demedim. O düdüğünü asmazsa düdük onu asacak, kötü yönetmeye devam ettikçe kredisi düşecek manasında konuştum. Tehdit içeren en ufak bir şey olmadı" ifadelerini kullandı.

"TRANSFERİN SON GÜNLERİ SÜRPRİZ OLUR"
Levent Nazifoğlu, transfer için ise, "Çalışmalarımız sürüyor. 65 milyon Euro'luk bütçeye uygun olması gerekir hem de bizim istediğimiz gibi oyuncu bulursak alacağız. Son günler ne getirir, her zaman sürpriz olur, fırsat olur. Öyle bir fırsat çıkarsa değerlendireceğiz. Hocamızla sezon sonuna kadar devam edeceğiz" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN