Tek kulübüm Beşiktaş!

Beşiktaş’la sözleşme yenilemesi an meselesi olan Quaresma, Fenerbahçe iddialarını sosyal medya hesabından yalanladı

Tek kulübüm Beşiktaş!

Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkan Aziz Yıldırım'ın Ricardo Quaresma'yla ilgili açıklamaları İstanbul'un diğer yakasında da gündem oldu. Quaresma'nın 1.5 ay önce avukatı aracılığıyla kendilerine gelmek istediğini söyleyen Yıldırım'ın demeçleri sonrası ilk yanıt Portekizli yıldızdan geldi. Son dönemde yakaladığı yüksek form grafiğiyle dikkat çeken Quaresma, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

DEMBA BA BUGÜN GELİYOR
Ricardo Quaresma, Beşiktaş armasını öptüğü bir fotoğrafını koyarak, "Bu kulübü seviyorum ve Türkiye'de oynayacağım tek kulüp Beşiktaş. Herkesi kucaklıyorum, Pazartesi görüşürüz" açıklamasını yaptı. Beşiktaş'la sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek olan 33 yaşındaki Portekizlinin kısa süre içinde 2+1 yıllık sözleşmeye imza atması bekleniyor. Bu arada siyah-beyazlıların anlaştığı eski yıldızı Demba Ba, bugün İstanbul'a geliyor. Kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçirilecek olan Senegalli golcü ardından resmi imzayı atacak.

TARAFTAR DA AYAKLANDI...
Ricardo Quaresma'nın paylaştığı fotoğraf saatler içinde yüz binin üzerinde Beşiktaş taraftarınca beğenildi ve Portekizliye destek mesajları yağdı. Siyah-beyazlılar, Q7'ye "Bizimle kal" mesajları yolladı.

KARTAL'DA 3 YOLCU DAHA
Teknik direktör Şenol Güneş'in takımdan ayrılmasına onay verdiği Rhodolfo ve Aras Özbiliz için yurt dışından gelen teklifler değerlendirmeye alındı. Aras'ın oynayabileceği bir kulübe kiralık olarak verilmesinin planlandığı, Rhodolfo'nun da kiralık gitmeye sıcak baktığı bildirildi. Veli Kavlak'ın durumuna ise gelecek tekliflere göre karar verileceği ifade edildi. Bu arada Babel, Mitrovic ve Ersan Gülüm için Salı günü kulüpte toplu imza töreni düzenlenecek.

BİZE ULAŞIN