Son kararın mı?

İki gün izin yapan Galatasaray’da Alman yıldızdan yönetime ayrılacağı yönünde çağrı gelmedi. Podolski ile Levent Nazifoğlu, bugünkü idman öncesinde polemiklere son noktayı koyacaklar

Son kararın mı?
Galatasaray yönetiminin "Ayrılmak istiyor" dediği Lukas Podolski'nin, "Galatasaray'da çok mutluyum" açıklaması sonrası gözler bugün Alman forvetin, Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu ile yapacağı görüşmeye çevrildi. Akhisar maçının ardından Riekerink takıma iki gün izin verdiğinden Florya'dan uzak olan Podolski'nin, son 48 saatte yönetimi aramadığı, bu gelişme sonrasında sarı-kırmızılı yönetimin de yeni forvet arayışlarına son verdiği ifade edildi. Polonya asıllı futbolcu, Polonya medyasına verdiği röportajda da Japonya'dan gelen teklif için ser verip sır vermezken, "Sürekli haberler çıkıyor, ileride ne olur bilemem ama şu anda Galatasaray'ın futbolcusuyum" diye konuştu. Podolski- Nazifoğlu ikilisinin transfer polemiğine bugün son noktayı koyması bekleniyor.

4 göndermesi
Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe'nin Kayseri'de 4-1 mağlup olması sonrasında Podolski'nin bu arşiv fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.
BİZE ULAŞIN