Emeğe saygı göster

Çeyrek finale kalan takımların taraftarları sosyal medyada, “Hayatında kaç kupa görmüş de kupa beğenmiyor.. Emeğe saygı başkan.. ” yorumları yaptılar

Emeğe saygı göster
2011'den bu yana Türkiye Kupası'nda yarı final göremeyen ve bu sezon 3 kulvarda da kupa hedefleyen Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Fenerbahçe yenilgisi sonrası sarfettiği sözlerle büyük tepki gördü. Vodafone Arena'daki ilk yenilgi ile kupaya veda eden Orman'ın "Zaten Süt Kupası" mazeretine, Türkiye'nin 2 numaralı Kupası'ndan çeyrek finale kalan 8 takımın taraftarlarının yanı sıra kendi taraftarları da "Emeğe saygı başkan!", "Sahamızda bu maçı nasıl kaybederiz", "Yenilince Süt Kupası mı oldu", Fikret Orman hayatında kaç kupa görmüş kupa beğenmiyor!", "Fikret Orman kupa süt kupası diyor, kazanınca, Şampiyonlar Ligini kazanmış gibi seviniyor", "Fikret Orman Türkiye kupasına süt kupası diyormuş. Evet haklısın kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" diyerek tepki gösterdi.

ENTRİKALARLA!
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, kupaya veda ettikleri karşılaşmanın ardından rakip Fenerbahçe'yi eleştirdi: "Bir futbol takımı, futbol oynamayarak, top oynamadın entrikalarla nasıl maç kazanacağını gösterdi. Futbol seyircisi, sahada top oynamayan politikalarla dizayn edilen bir maçı izledi. Başka bir şey söylemiyorum. Her şey beli. Herkes seyretti."

BİR GÖRÜŞ

Fatih DOĞAN

PERSİE ROL KESTİ!
Maçı iki bölümde değerlendirmek gerek. 11'e 11 oynanan ilk yarıda sarılacivertlileri bir derbide uzun süredir hiç bu kadar güçsüz vek ötü görmemiştim. İlk yarı futbol oynamaya çalışan ve oynayan taraf Beşiktaş idi.. Buna cevap veremeyen Sarı-Lacivertli oyuncular içinde Van Persie ve Alper başta oyunu germek ve soğutmak için türlü oyunlara girdiler. Maçın başında topsuz alanda Oğuzhan'a kasıtlı omuz atan, sırtından iten Van Persie'yi, Alper'in kasıtlı topsuz alanda Oğuzhan'a vurmalarını görmezden gelen ve sarı kart bile göstermeyen hakem dörtlüsünün Van Persie'nin Tosiç'e kırmızı kart gösterdiği pozisyondaki tiyatro oyununu görmesini beklemek hayalcilik olur! Hiç kimse Van Persie'nin profesyonelce(!) bunları hakeme yedirdiğini söylemesin! Palabıyık şımartmasa ve Van Persie'ye ilk yarıda hak ettiği kırmızıyı gösterse Hollandalı 10 kişi kalmış rakibi karşısında o pozisyonda zaten olamaz ve gölü de atamazdı. F.Bahçe bu haliyle tur atması mucize olurdu. Dün Palabıyık'ın bu korkmuş ve eyyam kokan düdüklerine bakınca 1-2 haftadır F.Bahçe'nin TFF, MHK ve Beşiktaş'a saldırı politikasının etkisini gördük diyebiliriz.
BİZE ULAŞIN