Ferudun Tankut: Hırsızlık yaptılar

A SPOR’a konuşan Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, hem İgor Tudor hem de sarı-kırmızılı kulübe büyük tepki gösterdi: Bunun adı resmen ihanettir

Ferudun Tankut: Hırsızlık yaptılar
Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, A SPOR'a Galatasaray'ın, teknik direktörleri İgor Tudor ile anlaştığı yönündeki haberleri basından takip ettiğini söyleyip olanlara çok sert tepki gösterdi. Kendilerine konuyla ilgili bilgi gelmediğini söyleyen Tankut şu ifadeleri kullandı: "Galatasaray Kulübü'nün bizimle temasa geçmesi gerekirdi. Eğer söylenenler doğruysa, fevkalade çirkin, etik dışı ve yanlış olayla karşı karşıyayız. Hem Galatasaray hem de İgor Tudor tarafından Anadolu kulübüne yapılan bir ihanettir bu. Antalya maçı öncesinde bombalandık. Etik Kurulu'na ve UEFA'ya şikayet edeceğim. Galatasaray'ın yaptığı resmen hırsızlık. Bir takımın başında bulunan hocasını almak hiç etik bir davranış değil."

Özbek, Tankut'u aradı ancak yanıt alamadı!
Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut'un ağır eleştirilerine maruz kalan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tankut'un gönlünü almaya çalıştı ama başarılı olamadı. NTV Spor'un haberine göre; Tankut, Özbek'in telefon aramalarına yanıt vermedi. Özbek, bunun üzerine mesaj atarak Tankut'a ulaşmaya çalıştı ancak yine hedefine ulaşamadı.
BİZE ULAŞIN