En erken ikinci gol

En erken ikinci gol
F.Bahçe'nin 3:08'de yediği gol Avrupa Ligi'nde kalesinde gördüğü en erken ikinci gol oldu. İlkini 18 Şubat 2010'da oynanan Lille maçında Balmont dakikalar 2.04'ü gösterdiğinde atmıştı.

Dk. 4 Claesson 0-1
Savunmadan ileri çıkan Martinovich'in pasıyla ceza sahası içi sağ çaprazda buluşan Wanderson'un ortaladığı topa penaltı noktası üzerinde Claesson kafayla vurdu. Krasnodar'ın ilk atağı Volkan Demirel'in solunda filelerle buluştu: 1-0.HASAN ALİ'DEN İTİRAF!
Hasan Ali Kaldırım maçtan sonra özeleştiri yaptı: "Hava şartları mazeret olmamalı. İyi başlayamadık maça. Hareketli bir takıma karşı oynadık. Rakip takımın stoperi ceza sahamıza kadar gelerek orta yaptı, gol yedik. İkinci maçta iç sahada neler yapabileceğimizi biliyoruz. Turu geçmek istiyoruz."

F.Bahçe 143 Krasnodar 79
Krasnodar ile F.Bahçe arasında her açıdan büyük bir fark var. Rus ekibi F.Bahçe'nin 36. olduğu UEFA sıralamasında 69. sırada. Krasnodar'ın kadro değeri 79, F.Bahçe'ninki ise 143 milyon Euro. Kanarya'nın 110 yıllık tarihine karşın Rus temsilcisi 10 yıllık bir ekip ama futbolda mücadele kazanıyor.

0
F.Bahçe, Rus takımlarıyla Avrupa'da dış sahada oynadığı dört maçta da galip gelemedi.

2
Fenerbahçe son üç resmi maçının ikisinde ilk 45 dakikayı şut çekemeden bitirdi. (Beşiktaş, Krasnodar)
BİZE ULAŞIN