Maçın hakkı beraberlikti

Deplasmanda kaybetmemenin öneminin altını çizen Ersun Yanal, “Her iki takımı da tebrik ediyorum. Oyun ortada. Maçın hakkı da beraberlikti” dedi

Maçın hakkı beraberlikti
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, "Ligin ikinci yarısında dördüncü deplasmanımız ve mağlup olmadık. Takımın oyunu iyiydi ama seyircisiz oyun çok yavan oluyor" dedi. Yanal şunları söyledi: "Orta sahada çok top kaybı yaptık. Bu da oyun ritmimizi bozdu. Bizim de Konyaspor'un da skoru değiştirebilecek pozisyonları var. Ortada bir maçtı. Her iki takımı da tebrik ediyorum maçın hakkı beraberlikti. Onur Kıvrak'ın yükselen bir performansı var. Olcay Şahan, Beşiktaş'ta oynayamamıştı oyun ritmini kaybetmişti. Bunu yavaş yavaş kazanıyor. Kartlar, sakatlıklar ile kadroyu değiştiriyoruz. Neler yapabileceğimizi görüp ona göre planımızı yapacağız."

KARAR 1-2 HAFTA İÇİNDE
KONYA'DA sorunlar yaşayan ve adı Fenerbahçe ile anılan teknik direktör Aykut Kocaman ayrılıkla ilgili soruya, "Geleceğimin ne olacağını bilmiyorum. Konyaspor'un usülü yanlıştı ama kulübüme kırgın değilim... Kararımı bir-iki hafta içinde açıklayacağım" yorumunda bulundu.

BİZE ULAŞIN