Beşiktaş maçında bilet fiyatını indirdik çünkü...

"Beşiktaş maçında bilet fiyatını indirdik çünkü..."

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu, Beşiktaş ile oynayacakları maçta bilet fiyatlarını indirmelerinin nedenini açıkladı.

  • DHA
  • Futbol
  • Çarşamba 15.03.2017 15:48

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu, 19 Mart Pazar günü saat 19.00'da Antalya Stadyumu'nda oynanacak Beşiktaş maçı öncesi taraftardan destek istedi.

Lige iyi bir başlangıç yapamadıklarını ve ilk 8 haftayı 3 puanla tamamladıklarını hatırlatan Bora Terzioğlu, "Zaman içerisinde yönetim, teknik heyet, futbolcu, çalışanlarımız ve bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın birlik beraberlik çerçevesinde hareket etmeleri sonucu kenetlendik ve an itibarıyla 38 puanla 6'ncı sıraya yerleştik" dedi.

UCUZ BİLET AÇIKLAMASI

Spor Toto Süper Lig'in bitimine 10 hafta kaldığını ve 6 maçı iç sahada oynayacaklarını söyleyen Bora Terzioğlu, "İstedik ki son 6 iç saha maçımızı 33 bin taraftarımızla stadımızda beraber olacağı ortamda oynayalım. Yönetim olarak, pazar günü oynayacağımız Antalyaspor-Beşiktaş maçının bilet fiyatlarını 10 TL, 20 TL ve 40 TL olarak belirledik. Yapılan çalışmaların karşılık bulmasından ötürü sevinçliyiz" dedi.

STADI DOLDURALIM

Biletlerin 9 bin 100'ünün satıldığını, 12 bin 838 kombine sahibiyle birlikte toplamda 21 bin 938 taraftarın statta yerini alacak olmasından dolayı mutlu olduklarını da dile getiren Terzioğlu, "Bilet fiyatları düzenlemesi tamamen taraftarımızın stadı doldurması, birlik ve beraberliğimiz amacına yöneliktir. 33 bin taraftarımızı Antalyasporumuzu destekler şekilde görmek içindir. Centilmence takımımızı destekleyen ateşli taraftarımızı tribüne destek için bekliyor olacağız" diye konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN