Siyahla beyaz gibi farklı

Siyahla beyaz gibi farklı

“İlk yarıda büyük uğraş veriliyor ancak sonuç alamıyorduk, doğrusu bu kadarını beklemiyordum. İkinci yarı puanımız 35’i aştığında kaçıncı olacağımızı sezon sonu göreceğiz”

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımın ligin ilk yarı performansı ile ikinci devre performansı arasında siyah ile beyaz kadar fark olduğunu söyledi. Başarılı sonuçlarla yakalanan havanın gelecek sezona yansıyacağına vurgu yapan Usta, "Doğrusu bu kadarını beklemiyordum. İlk yarıda çok büyük uğraş veriliyor fakat sonuç alamıyorduk. Bazen iyi ki ilk yarıyı 18 puan ile bitirdik diyorum çünkü atmamız gereken adımların zamanını kaçırmamış olduk. Trabzonsporlulara zor günlerde de 'sabır' diyordum. Bazen 'Dışarda olsam bu kadar sabretmezdim' dedim. Ama sabrettiler, bize güvendiler" diye konuştu. İkinci yarı 20 puan topladıklarına dikkat çeken Usta, "Biz ikinci yarıda 35 puanı aştığımızda kaçıncı olacağımızı sezon sonu göreceğiz. Onu başarabilirsek iyi bir iskelet kurduk demektir" ifadelerini kullandı.

Hedef 41 bin 461!
Trabzonspor yönetimi, üst üste çağrılar yaparak, taraftarları cumartesi günü oynanacak Galatasaray maçına davet etti. Başkan Muharrem Usta, sosyal medya hesabından, "Tarihi bir rekor kırmaya var mısınız? Hedef 41 bin 461" yazarken, yönetici Gökhan Saral ise, "Galatasaray maçımızda 41 bin 461 kişi kolbastıya hazır mıyız, var mıyız?" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN