Son kararı ayrılık!

Son kararı ayrılık!

  • Futbol
  • Çarşamba 15.03.2017
Advocaat'ın geleceği için son noktayı Hollanda basını koydu. Hollandalılar, Advocaat ve yardımcılarının sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacağını yazdı. Takımla 42 maça (23 G-12 B) çıkan tecrübeli hoca, maç başına 1.93 puan topladı.

KONYA '1 YIL' DEDİ AMA...
f.bahçe'nin hoca adayı Aykut Kocaman için Konyaspor yönetiminden "Sözleşmemiz 2018'e kadar sürmektedir" açıklaması yapıldı. Sözleşmenin 1 yıllık opsiyon olduğu, bunun ayrılık için bağlayıcılığı olmadığı öğrenildi.

VOLKAN İDMANA ÇIKMADI
Alanyaspor ile Cuma günü oynanan maçta sağ ayak bileğine darbe olan Volkan Şen dün yapılan idmana çıkamadı. Aynı karşılaşmada bileğine darbe olan Şener Özbayraklı ise bandajla çalışmadaydı.

F.BAHÇE VE QUARESMA PFDK'LIK
TFF Hukuk Müşavirliği sevklerini yaptı. F.Bahçe, Alanya deplasmanında taraftarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle disipline gönderildi. Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma da, cezalı olmasına rağmen Kayserispor maçında akredite alanına girmesi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi. Trabzon ise Akhisar maçındaki çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle disipline verildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN