Rodrigues’te ödeme krizi

Hollandalı futbolcunun taksitlerini geciktiren sarıkırmızılılara 20 Mart’a kadar süre tanıyan Yunan kulübü, aksi takdirde FIFA’ya gideceğini bildirdi...

Rodrigues’te ödeme krizi

FFP kıskacındaki G.Saray yine mali sorunla karşılaştı. Devre arasında Garry Rodrigues'i 3,5 milyon Euro'ya alan sarı-kırmızılılar, imzasını attığı ödeme planını yerine getirmedi. 3 ay geçmesine rağmen bir kuruş almayan Yunan ekibi, dün Galatasaray'a yazı yolladı ve yeni ödeme planını açıkladı. Buna göre Cimbom, 20 Mart'a kadar PAOK'a 1 milyon Euro, 20 Nisan'a kadar da 500 bin Euro ödeme yapmak zorunda. Eğer Pazartesi'ye kadar ödeme yapmazsa, Yunan ekibi FIFA'ya gideceğini bildirdi. Geçen sene 1 yıl men cezası alan Aslan, FFP yüzünden yine başını derde sokabilir.

Devre arasında geldiği Galatasaray'da 10 resmi karşılaşmada forma giyen Rodrigues, sadece 1 kez ağları havalandırdı. Hollandalı, bu karşılaşmalarda 348 dakika oynadı.

ARKA BAHÇESİ PAOK!
g.saray'IN devre arasında Garry Rodrigues'i aldığı PAOK'tan bu kez de Gojko Cimirot'u transfer listesine dahil ettiği öne sürüldü. Alman kulüplerinin de takip altına aldığı 23 yaşındaki Boşnak ön liberonun serbest kalma bedelinin 6 milyon Euro olduğu ve Tudor'un onay vermesi halinde görüşme yapılacağı bildirildi.

***

IGOR TUDOR FRENE BASTI
Günde çift idmanla oyuncuların pestilini çıkaran İgor Tudor frene bastı. Sarı-kırmızılı takım dün tek antrenmanla Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Sakat oyunculardan Eren bu hafta da yok. Tedavileri süren Ahmet, Carole ve Podolski'nin durumları iyi. Chedjou ve Hakan Balta yetiştirilmeye çalışılıyor. Semih'in durumu ise belirsiz.

SAKATLIĞIN 3 NEDENİ VAR!
Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, takımda artan sakatlıklarla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ergün, "Florya'daki zemin yıprandı, onun etkisi var. Florya'nın zemini çok yıpranıyor. Ben görevdeyken, üç defa yenilendi. Bunun yanında oyuncularımızın fiziksel gücünün az olması... Hocamız aşırı yüklenmeyi seviyor. Oyuncular da çok hırslı. Bunların etkisi var" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN