Fatih Terim'den gençlere milli mesaj!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 'Futbol Zirvesi' organizasyonunda açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'den gençlere milli mesaj!

Futbolun Zirvesine katılan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim organizasyon öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu sene katılım daha fazla olduğunu belirten ve bu organizasyonun bir gelenek haline geleceğini söyleyen Fatih Terim şunları söyledi:

ÇOK VERİMLİ BİR ZİRVE

"Geçen sene birincisini yapmıştık. Bu sene de sürpriz olarak Cumhurbaşkanı'mız da katılıyor. Onun gelmesiyle buraya katılım da bir hayli artmış durumda. Yerli ve yabancı birçok misafirimizi ağırlıyoruz burada. Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu'na da çok teşekkür ediyorum. Burada kim ne bilmek istiyorsa, kimin aklında ne varsa öğrenebilir. Gayet herkes için faydalı olabilecek bir zirve bu. Çeşitli futbol adamlarımız olacak ve futbol adına kendi bildiklerini aktaracak. Bundan sonra da zirvemiz geleneksel hale gelip devam edecek. Bu sene uluslararası alandan gelmiş birçok arkadaşımız var. Ben de onlara moderatörlük yapacaktım ama kampa gideceğim. Tekrar bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim."

GENÇLERE MİLLİ MESAJ

"Önümüzdeki maç Finlandiya, ardından da bir hazırlık maçı oynayacağız ilk defa Eskişehir'de Moldova ile... Gençlere her zaman önem veriyoruz. Tecrübeli elemanlarımızı saklıyoruz ama gençler de geleceğimiz. Teşekkürlerini uzun yıllar sahada girerek yapacaklar. Birkaç oyuncumuz daha var. Şimdilik ümit takımda sonra A Takımda devam ettireceğiz. İnşallah önümüzdeki Finlandiya ve Haziran'daki Kosova maçlarını kazandığımız zaman durumumuz çok daha değişik olur."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN