Beşiktaş’a mesaj!

Şampiyonluk düğümünü 29’uncu hafta oynanacak Başakşehir-Beşiktaş karşılaşmasının çözeceğini ima eden Abdullah Avcı, siyah-beyazlılara esprili bir mesaj gönderdi: Bütün gücünüzü Avrupa kupalarına verin

Beşiktaş’a mesaj!
Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Anadolu Ajansı'na yaptığı ziyarette şampiyonluk şanslarını ve futbol gündemini değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "29'uncu haftada Beşiktaş ile oynayacağımız maçı bir görelim. Bu bantta oraya kadar gidelim, o maçtan sonra bir şeyleri konuşmak daha doğru olacak. Her maç ilk dört için kolay değil. Onun için Beşiktaş bütün gücünü Avrupa kupalarına vermeyi sürdürsün (gülüyor). Kim kazanırsa onu tebrik edeceğiz" dedi.

GÖSTERİLEN SAYGI ŞAMPİYONLUK KADAR DEĞERLİ
Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şampiyon oluruz, olmayız ama bulunduğumuz yerin saygısını çok iyi görüyoruz. Bu, şampiyonluk kadar değerli. Bu güzel oyunu daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz." Uygulamaya geçirilmesi beklenen Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemini desteklediklerini de açıklayan Avcı, "Eski bir futbolcu, toprak sahaları yaşamış biri olarak, bazen futbolun doğasına aykırı geliyor ama dünyanın gittiği, değiştiği, dönüştüğü yerde bunun kaçışı yok" yorumunu yaptı.

ANADOLU AJANSI'NI ZİYARET ETTİ
Abdullah Avcı, Anadolu Ajansının 97'nci kuruluş yılı nedeniyle İstanbul Ofisi'ne yaptığı ziyarette futbol gündemine dair soruları yanıtladı.
BİZE ULAŞIN