Yüksek gerilim

Yüksek gerilim
İlk yarıda yaşanan bir pozisyonda Cenk'e yapılan faule kızan Şenol Güneş, sahanın içine girerek hakemi uyardı. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat da bulunduğu yerden hızlı bir şekilde gelip Güneş'e tepki gösterdi. Deneyimli hoca, Özat'a 'Yerine geç' diye çıkışırken, Özat uzun bir süre kendi kulübesine dönmedi. Tartışma üzerine hakem, Özat'ı uyardı. İki teknik adam, basın toplantısında o anları değerlendirdi... Güneş, "Özat iyi bir profesyoneldi oyuncuyken... Antrenörlükte de başarılı olacaktır. Gerginlikler olabilir. O fiziğine rağmen buraya kadar geldiyse yine elimi öpmeye gelmiştir" esprisini yaptı. Özat ise, "Şenol hoca beni ilk defa Milli Takım'a alan kişidir. Her maç öncesi gider elini öperim. Her pozisyonda kulübenin sahaya çullanması hoş olmaz. Onların da kazanma ve şampiyonluk stresi var. Oldu bitti. Kinci bir adam değilim" dedi.

TARAFTARA KIZDI, MAÇI BIRAKTI
Beşiktaşlı taraftarların, "Ümit ortaya, üçlü çektir Kartal'a" tezahüratlarına kızan Ümit Özat, maç bitmeden sahayı terk etti.

GÖZÜNÜ SEVEYİM ÇABUK DÖN!
Beşiktaşlı taraftarların alkışlarıyla sahadan çıkan Fabri'nin sakatlanması sosyal medyada yankı buldu. İşte taraftarların İspanyol kaleci için yazdığı mesajlar:
Fabri sakatlandıktan sonra bir yanım eksildi.
Fabri Lyon maçına kadar iyileş lütfen.
Fabri gözümü iste vereyim, yeter ki sana bir şey olmasın.
İçim ciz etti be...
Fabri sen bizim gözümüzün nurusun.
Fabri "gözünü" seveyim çabuk iyileş. Sana çok ihtiyacımız var.
BİZE ULAŞIN