Ümit Karan: Tudor sezon sonunu görmez

Altıeylül Belediyesi Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun davetlisi olarak Balıkesir’e gelen Galatasaray’lı eski milli futbolcu Ümit Karan öğrencilerle buluştu, söyleşi yaptı. Otizmli çocukların anlamlı etkinliğine de katılan Ümit Karan Galatasaray ile ilgili de konuştu.

Ümit Karan: Tudor sezon sonunu görmez

Modaretör Yasin Dallı'nın Ümit Karan'a 'Emre Mor Türkiye'de oynar mı?' sorusuna yanıt veren Karan "Emre Mor ancak Fatih Terim'in başında olduğu bir takıma gelebilir. Önümüzdeki sezon Fatih Terim Galatasaray'ı çalıştırabilir" dedi.

Yasin Dallı'nın 'Tudor sana göre doğru tercih oldu mu' sorusuna da Karan "Tudor Karabükspor'dan geldi ve sezon içerisinde. Bana göre Galatasaray'a yakışmayan bir hareket. Galatasaray çok büyük bir camia. Karabükspor hocasını devre arasında transfer etmesi tamamen yanlış. Dünyada sanki teknik direktör kalmadı. Tudor sezon sonunu zor görür" diye konuştu.

Ümit Karan ilk olarak geldiği Balıkesir'de Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı, otizmli çocuklarla birarada oldu. Yüzme Şampiyonu Batuhan Ay'ı tebrik eden Ümit Karan "Bizim hiçbir zaman bu kadar güzel madalyalarımız olmadı. Burada olmaktan mutluyum. Özellikle Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu'na çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ümit Karan daha sonra Mimar Sinan Teknik ve Anadolu Lisesi'nde ve ardından Yarış Ortaokulu'nda öğrencilerle birlikte oldu, fotoğraf çektirdi, forma imzaladı, gençlerle sohbet ederek, Galatasaray'da yaşadığı futbol hayatını anlattı.

BİZE ULAŞIN