Fırtına’nın gözyaşları

Beşiktaş’a uzatmada kaybeden Trabzonspor’un soyunma odasında gözyaşları vardı. Ersun Yanal, “Taraftarın sizi alkışladığını gördünüz değil mi? Kaldırın kafanızı” dedi

Fırtına’nın gözyaşları
Süper Lig'in ikinci yarısındaki 10 maçlık yenilmezlik serisi, Beşiktaş karşısında sona eren Trabzonspor'da futbolcular son dakikada gelen golün ardından kahroldu. Soyunma odasında gözyaşlarına hakim olamayan futbolcuları sakinleştirmek teknik ekibe düştü. Teknik direktör Ersun Yanal, sergiledikleri performans nedeniyle oyuncularını tek tek tebrik etti. Mağlubiyeti hak etmediklerini oyuncularına anlatan Yanal, "Taraftarlarımızın sizi alkışlaması çok güzeldi, gördünüz değil mi? Demek ki doğru yoldayız. Kaldırın kafanızı" dedi. Bu arada maçta kendi performanslarını beğenmeyen futbolcular da takım arkadaşlarından özür diledi.

OLCAY ŞAHAN'A UÇAKTA DESTEK
Beşiktaş maçı sonrası bordomavili taraftarların bulunduğu uçakla İstanbul'a dönen Olcay'a sürpriz vardı. Taraftarlarla uzun süre sohbet eden Olcay, kendisi için kemençe eşliğinde yapılan, "O muhteşem sol ayağınla Trabzon'a iyi ki geldin" bestesini de çok beğendi.
BİZE ULAŞIN