Kariyer planlaması

Yusuf’un menajeri Cebeci, “Avrupa için henüz erken ama kariyer planlaması için menajer Erkut Söğüt ile hareket etme kararı aldık” dedi

Kariyer planlaması
Trabzonspor'da sergilediği performansla dikkat çeken Yusuf Yazıcı, Avrupa'nın da radarına girdi. Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ın da haklarını elinde bulunduran Erkut Söğüt, genç yıldızı Beşiktaş maçında izledi. Mesut'un imzalı formasını Yusuf'a hediye eden Söğüt, genç yıldıza, "Geleceğin çok parlak, bir çok kulüp seni takip ediyor" dedi. Yusuf'un temsilcilerinden Adem Cebeci bu buluşmayı şöyle değerlendirdi: "Avrupa için şu anda erken ama oyuncumuzun peşinde pek çok menajer var. İşi şansa bırakmamak ve Yusuf'un bundan sonraki kariyer planlaması için işinin ehli olan Erkut Söğüt ile hareket edeceğiz."

HASILAT REKORU: 2 MİLYON 600 BİN TL
Beşiktaş maçında seyirci rekoru kıran Trabzonspor, kasasını da doldurdu. Yeni evindeki G.Antep (567 bin TL), Alanya (500 bin TL), Karabük (550 bin TL) maçlarında kazandığı parayı G.Saray mücadelesinde 2 milyon TL ile katlayan bordo- mavililer, Beşiktaş maçında 35 bin 513 kişi ile taraftar, 2 milyon 600 bin TL ile de hasılat rekoru kırdı.

TUNAY TORUN'LA ÖN ANLAŞMA
Trabzonspor sezon sonunda sözleşmesi elinde olacak olan Kasımpaşa'nın yıldızı Tunay Torun ile ön anlaşmaya vardı. Bordo-mavililer, oyuncuyla önümüzdeki günlerde tekrar bir araya gelip, detayları konuşacak. Geçmiş dönemde de Trabzon, Tunay'ı istemiş ama alamamıştı.
BİZE ULAŞIN