Rakibi Barça sandık

“Bu skora anlam veremiyorum. Takımın bana verdiği enerji, Camp Nou’ya gelmişiz de sanki Barcelona ile oynuyormuşuz gibiydi. Devre arasında da konuştum. Ne yazık ki bunu başaramamak beni daha çok üzdü”

Rakibi Barça sandık
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, farklı Başakşehir yenilgisi sonrası skoru ve oyunu anlamakta zorlandığının altını çizerek sözlerine başladı. Hırvat Hoca, "Geçen hafta gösterdiğimiz performansla bu haftaki çok farklı. Anlamakta zorluk çekiyorum. Sahada ortaya çıkan sonucun gösterdiği tek şey daha fazla çalışmamız gerektiği" dedi. Futbolcularını tek tek değerlendirmek istemeyen Tudor, "Kim oynamış, kim oynamamış o konulara girmek gereksiz. Takım bana verdiği enerjiyi sahaya yansıtmadı. Herkesin kafasında Camp Nou'ya gelmişiz de sanki Barcelona'ya karşı oynuyoruz gibi bir düşünce vardı. Pozisyona giremedik, Hatalar yaptık. Devre arasında oyunculara 'Camp Nou'ya gelmedik. Biz G.Saray'ız... Çıkalım top oynayalım, bütün sorumluluğu alıyorum' dedim. Ne yazık ki bunu başaramamak beni daha da üzdü" ifadelerini kullandı. Hırvat çalıştırıcı, Fenerbahçe maçı öncesi yapmaları gerekeni de şu sözlerle özetledi: "Sadece kafamızı öne eğip, çalışmaya odaklanmalıyız. Önümüzdeki maç çok önemli ve biz de çok çalışmalıyız."

SEVİNÇ VE HÜZÜN: Abdullah Avcı, gollerde sevincini yedek kulübesiyle paylaşırken, Tudor'un oldukça üzgün ve memnuniyetsiz ifadesi objektiflere bu şekilde yansıdı. (en üstte)
BİZE ULAŞIN