Alman taraftarlar Fransızları gece evlerinde konuk etti

Borussia Dortmund taraftarları, maç için Almanya'ya gelen Monacoluları evlerinde misafir ettiler.

Alman taraftarlar Fransızları gece evlerinde konuk etti

Dün akşam saat 19.00 civarında bulundukları otelden karşılaşmanın yapılacağı Signal İduna Park Stadyumu'na hareket eden Borussia Dortmund takım otobüsü yakınlarında üç ayrı patlama meydana gelmiş, patlama nedeniyle Dortmund-Monaco maçı bugüne ertelenmişti.

BORUSSIA DORTMUND'DAN MONACO TARAFTARINA TEŞEKKÜR

Alman ekibi, tribünlerde beklerken "Dortmund" tezahüratı yapan Monaco taraftarına teşekkür etti Dortmundlu taraftarlar Monacolu taraftarlara kapılarını açtı.

Borussia Dortmund Kulübü, patlama sonrası tribünde bulunan konuk ekip Monaco'nun taraftarları için teşekkür mesajı yayınladı. Ertelenen maç sonrası tribünlerde endişeyle bekleyen Monaco taraftarı için bir paylaşım yapan Alman ekibi, "Sabır ve anlayışınız, ayrıca 'Dortmund Dortmund' tezahüratlarınız için teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

DORTMUNDLU TARAFTARLAR MONACOLU TARAFTARLARA KAPILARINI AÇTI

Borussia Dortmund Kulübü ayrıca, Monaco taraftarının güvenli biçimde geceyi geçirmesi için evinde misafir etmek isteyen BVB taraftarlarının #bedforawayfans etiketi ile organize olduğunu bildirdi. Dün gece çok sayıda Monacolu futbolseverler, geceyi Dortmund taraftarı ile birlikte evlerde ve cafelerde geçirdi.

BİZE ULAŞIN