Hem ziyaret hem ticaret

Başkan Muharrem Usta, Emre Akbaba’nın kulübü, menajeri ve ailesi ile bizzat görüştü. Emre’nin transferi an meselesi...

Hem ziyaret hem ticaret
Trabzonspor, Alanyaspor'la 2019 yılına kadar sözleşmesi olan ofansif orta saha oyuncusu Emre Akbaba'yı transfer etmek için harekete geçti. Kulüp başkanı Muharrem Usta, Antalyaspor ile oynanan karşılaşma için gittiği Antalya'da bir dizi görüşmede bulundu. Önce Alanyaspor'la masaya oturan Muharrem Usta, daha sonra oyuncunun menajeri ve ailesiyle bir araya geldi. Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ancak henüz tam anlaşma sağlanamadığı belirtildi.

ELLİNCİ YIL BOMBASI: FELLAİNİ
Bu transferle ilgili gelişmelerin önümüzdeki günlerde şekillenmesi bekleniyor. Öte yandan 50. yılında şampiyonluğu hedefleyen Trabzonspor, kurulacak kadro için sürpriz bir ismi gündemine aldı. Orta sahada çok yönlü bir isme ihtiyaç duyan teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda Manchester United'ın Belçikalı yıldızı Marouane Fellaini transfer listesine dahil edildi.

BİLETLERE İNDİRİM GELDİ
maçı bilet fiyatlarının, sezon başında belirlenen rakamlardan yüksek olmasına taraftar tepki gösterince indirime gidildi. Kulüpten yapılan açıklamada, satılan biletlerde fiyat farkının iade edileceği belirtildi. Yeni satış fiyatları şöyle: Kale Arkaları (Güney- Kuzey) 20 TL, Doğu 40 TL, Batı 100 TL, VIP Silver 150 TL, VIP Gold 200 TL, VIP Platinum 250 TL.
BİZE ULAŞIN