Gerçek yüzümüz

"Gerçek yüzümüz"

“Maçtan önce konuştuğumuzda son dönemde aldığımız sonuçlarla alakalı ‘Galatasaray’ın gerçek yüzü bu değil’ demiştik. Öğrencilerim sahaya çıkıp Galatasaray’ın gerçek yüzünü gösterdiler. Geçen hafta da kazanmalıydık...”

  • Futbol
  • Salı 02.05.2017
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, farklı kazanılan Bursaspor maçı sonrası çok mutluydu. Hırvat teknik adam, "Bugün özellikle oyuncularım için mutluyum. Maçtan önce konuştuğumuzda son dönemde aldığımız sonuçlarla alakalı 'Galatasaray'ın gerçek yüzü bu değil' demiştik. Bugün sahaya çıkıp Galatasaray'ın gerçek yüzünü gösterdiler. Geçen hafta kazanmalıydık ama olmadı. Fenerbahçe maçındaki hırs ve isteği bu maçta sahaya taşımak istemiştik, böyle de yapınca galibiyet kendiliğinden geldi" diye konuştu.

KONUŞMAYA VERGİ GELMELİ
hırvat teknik adam kendisine yönelik yapılan eleştiriler hakkında ise, "Başakşehir maçından sonra takımda önemli değişiklikler oldu. Bunlar kulüp içinde kalması gereken konular. Sahada da hissedildi. Herkes futbolu konuşabiliyor. Futbolun içinde hiç olmasalar da, kendilerini inandırarak konuşuyorlar. Dışarıdaki insanlar, kulübün içinde ne olduğunu bilmiyor. Konuşmaya vergi gelene kadar, böyle devam eder. Biz şimdi işimize bakıp kalan 5 maçta 15 puan almak için üzerimize düşeni yapacağız" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN