Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi dostluk mesajı

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi dostluk mesajı

Hafta sonunda oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesinde her iki takımın yöneticileri dostluk mesajı verdi.

  • DHA
  • Futbol
  • Perşembe 04.05.2017 13:56

İstanbul Valiliği'nde yapılan İl Güvenlik Kurulu Toplantısından sonra DHA'ya açıklama yapan Beşiktaş Yöneticisi Hakan Özköse ve Fenerbahçe Kulübü Yöneticisi Metin Doğan iyi ve güzel bir maç olmasını diledi.

Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Hakan Özköse ''En iyi şekilde misafir edeceğiz Fenerbahçelileri'' derken şöyle devam etti ''Misafirperverliğimizi Fenerbahçelilere göstereceğiz, yöneticilerini ve taraftarlarını en iyi şekilde ağırlayacağız. Tabi ki maçı kazanmak istiyoruz, hedefimiz galibiyet.''

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Doğan ise Beşiktaş'ı yenmeye gideceklerini söyleyerek ''2100 taraftarımızla birlikte Vodafone Arena'ya gideceğiz.Temennimiz iyi ve güzel bir maç olsun. Bunlar klişe sözler değil; gerçekten ülkemizin ihtiyaç duyduğu güven ve barış ortamında bir maç olsun,en büyük temennimiz bu.İnanıyoruz güzel bir maç olacak.Derbilerle ilgili herkes gönlümüzden geçen bu maçı kazanırız der. Derbilerin sonucunu kimse tahmin edemez ama biz Fenerbahçe olarak galibiyeti bekliyoruz'' ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN