Çin’e büyük çıkarma

Beşiktaş’ın Çin seferi 16 Temmuz’da başlayıp 28 Temmuz’da bitecek. Siyah-beyazlılar, biri Schalke ile olmak üzere 3 hazırlık maçı oynayacak

Çin’e büyük çıkarma
Siyah-beyazlı yönetimin Beşiktaş'ı global marka haline getirip kulübün gelirlerini artırmak için uygulamaya sokmaya hazırlandığı projenin startı önümüzdeki ay veriliyor. Beşiktaş futbol takımı, bu kapsamda 16-28 Temmuz tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti'nde kamp yapacak ve biri Schalke ile olmak üzere üç hazırlık maçı oynayacak.

ŞENOL GÜNEŞ SAKINCALI BULMUŞTU
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, önceki gün düzenlediği basın toplantısında, yönetimin Uzakdoğu'ya açılma politikasının doğru olduğunu ancak zamanlama açısından sakıncalı bulduğunu söylemişti. Siyah- beyazlı teknik heyet ve futbolcuların, Çin'de gidilecek bölgede o tarihteki hava koşulları nedeniyle çekince yaşadıkları ise gelen bilgiler arasında.

WEIBO'DA SOSYAL HESAP
Beşiktaş, Çin'de kamp yapmakla kalmayacak, aynı zamanda sosyal medya hesabı da açacak. Siyah-beyazlıların Manchester United, Barcelona ve Real Madrid başta birçok kulübün yaptığı gibi Çin'in Twitter'ı olarak bilinen Weibo'da Çince hesap sahibi olacağı belirtildi. Çin'in en popüler sosyal medyalarından birisi olan Weibo'nun aylık 156 milyon aktif kullanıcısı var.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN