İşte Y.Malatyaspor'un görüştüğü teknik adamlar

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Erdal Gündüz görüştükleri teknik adamları açıkladı.

İşte Y.Malatyaspor'un görüştüğü teknik adamlar

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, "Futbolda kesinlikle duygusallığa yer yoktur. Bu yanlışa meydan bırakırsak acınacak duruma düşeriz. Ortalıkta dolaşan 'Yeni Malatyaspor şu isimle anlaştı, bunu getirdi' yönündeki haberlere kimse inanmasın. Bu haberler birilerini pazarlama yöntemidir" dedi.

"BU HABERLER BİRİLERİNİ PAZARLAMA YÖNTEMİDİR"

Teknik adam arayışlarını sürdürdüklerini ve listelerinde bulunan isimlerle temas halinde olduklarını belirten Gündüz, "Bu aşamada zaman kaybetmemek için hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Listemizde bulunan Ertuğrul Sağlam, Mustafa Reşit Akçay, İbrahim Üzülmez ve Sergen Yalçın gibi isimlerle temas halindeyiz. Ortalıkta dolaşan 'Yeni Malatyaspor şu isimle anlaştı, bunu getirdi' yönündeki haberlere kimse inanmasın. Bu haberler birilerini pazarlama yöntemidir. Eğer biz bir isimle anlaşırsak, bunu ilk ağızdan açıklarız. Camiamız rahat olsun, teknik heyet konusunda doğru olanı yapacağız" şeklinde konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN