Esteban ile 2 yıl daha

Trabzonspor yönetimi, iki sezondur takımda olan Kosta Rikalı kalecisi Esteban Alvarado’ya 2 yıllık yeni sözleşme imzalattı

Esteban ile 2 yıl daha
Trabzonspor yönetimi, iç transferde bir süredir görüşme halinde olduğu kaleci Esteban Alvarado ile anlaşmaya vardı. Sözleşmesi 31 Mayıs'ta biten Kosta Rikalı file bekçisiyle yapılan görüşmelerde orta yol bulununca borsaya bildirim yapıldı. Esteban'ın istediği 1 milyon Euro'ya karşılık bordo-mavililer 650 bin Euro önermişti. Ancak daha sonra yapılan görüşmelerde 28 yaşındaki kaleci 700 bin Euro'yu kabul etti ve 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı. Trabzonspor'un 2015- 16 sezonu başında AZ Alkmaar'dan bonservis bedeli olmadan aldığı Esteban, bu sezon 10 maçta forma giydi.

JOSEPH AİDOO BİTİYOR
Trabzonspor dış transferde ilk imzaya çok yaklaştı. Bordo-mavililerin Hammarby forması giyen Ganalı stoper Joseph Aidoo ile maddi konuda anlaşma sağladığı ancak kulübü ile bonservis pazarlıklarının sürdüğü öğrenildi. Karadeniz kulübünün Aidoo için Hammarby kulübüne son olarak 1 milyon 500 bin Euro önerdiği ve aradaki rakamsal farklılıkların kapanacak seviyede olduğu ifade edildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN