Açlığımız hiç bitmeyecek

Osmanlıspor maçında ağları iki kez sarsıp, sezonu 20 golle tamamlayan Cenk Tosun, “Üçüncü yıldızı taktık, mutluyuz. Biz başarıya açız. İnşallah 3, 4 böyle gider” dedi

Açlığımız hiç bitmeyecek
Bu sezon gösterdiği performansla Beşiktaş'ın yakaladığı başarıda önemli rollerden birisini üstlenen Cenk Tosun, maçın ardından yaptığı açıklamada, güzel bir şampiyonluk yaşadıklarını dile getirdi. Cenk, Beşiktaş'ta geçirdiği 3 yılda iki kez mutlu sona ulaştığının hatırlatılması üzerine, "İlk sene direkten döndük. Sonraki iki sene bize yakışan futbol ile şampiyonluğa ulaştık ve 3. yıldızı taktık. Biz başarıya açız ve açlığımız bitmeyecek. İnşallah 3, 4 böyle gider" şeklinde konuştu.

FİNAL DEDİĞİN BÖYLE OLUR
Dün akşam sahaya ilk 11'de çıkan Gökhan İnler ise "Böylesine bir atmosferde oynamak muhteşemdi. Beşiktaş taraftarına güzel bir hediye verdik. Önümüzdeki sezon daha iyi çalışmalıyız. Çünkü herkes bizi yenmek istiyor" diye konuştu. Necip Uysal ise, iyi bir sezon geçirip, karşılığını aldıklarını belirtirken Andreas Beck, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sezon finali dediğin böyle olur" ifadesini kullandı.

3 YILDIZLI FORMA İLE ÇIKTILAR
Beşiktaşlı futbolcular, Osmanlıspor maçında üç yıldızlı formayla mücadele etti. Yıldızlardan birisinin diğerlerine göre daha silik olduğu dikkat çekti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN