Aboubakar zor!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bonservisini almaya çalıştıkları Kamerunlu golcü için yürüttükleri pazarlıkların istedikleri gibi gitmediğini söyledi

Aboubakar zor!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün beIN SPORTS'ta katıldığı yayında bonservisi Porto'da olan Vincent Aboubakar hakkında açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş'in gelecek sezon da kadroda görmek istediği Kamerunlu futbolcu için kulübüyle yapılan pazarlıklarda sorun yaşadıklarını söyleyen Orman, "Uğraşıyoruz ama Aboubakar transferi ne yazık ki istediğimiz gibi gitmiyor'' ifadesini kullandı. Geçen sezonu kiralık olarak geçiren Aboubakar ile ilgili Beşiktaşlı yönetici Umut Güner de geçtiğimiz günlerde, "Lorient'in Porto'yla yaptığı bir anlaşma var. İkisinden de cevap bekliyoruz'' demişti. Golcü futbolcu için Porto ile büyük ölçüde anlaşıldığı ancak Aboubakar'ın tapusunun yüzde 70'ine sahip olan Lorient kulübünün 4 milyon Euro'luk teklifi az bulduğu kaydedildi.

SABAH YAZMIŞTI
Beşiktaş yönetiminin, Aboubakar'ın bonservisinin alınması konusunda sorun yaşadığını SABAH, 2 Haziran'da okuyucularına duyurmuştu.TAM BAŞKANA SALLARKEN!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, dün Vodafone Park'ta beIN SPORTS'a röportaj verdiği sırada başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, sürpriz yaparak canlı yayına katıldı. İkiliyi görünce şaşıran Güneş, "Başkanım ben de tam sizin aleyhinizde konuşuyordum" deyince herkes kahkahayı bastı. Bu arada röportaj sırasında Fikret Orman şampiyonluk kupasını "Bu geçen seneki olmasın" diyerek uzun uzun inceledi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN