Yattara'nın kız kardeşi mutluluğu Trabzon'da buldu

Eski futbolcu Yattara’nın kız kardeşi Lucia’nın, Trabzon’a gelin geldiği ortaya çıktı. 5 yıl önce iş adamı Şakir Paşa Parlayan’la evlenen ve 2 çocuğu olan Lucia, “Trabzon’u çok seviyorum. Tek sorunum Türkçeyi az konuşmak” dedi.

Yattara'nın kız kardeşi mutluluğu Trabzon'da buldu

Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara'nın kız kardeşi Lucia'nın Trabzonlu bir iş adamıyla evlendiği ve 5 yıldır Türkiye'de yaşadığı öğrenildi.

Yattara'nın daveti üzerine Gine'ye giden ve bu ülkede inşaat işleri yapan iş adamı Trabzonlu Şakir Paşa Parlayan, eski futbolcunun kız kardeşi Lucia (23) ile burada tanışarak evlendi.

Habertürk'ün haberine göre Parlayan, 4 yaşındaki oğlu Ömer'e dedesinin adını, 6 aylık kızlarına da Yattara'nın annesinin adı olan Umu ismini koyduklarını söyledi.

Eşi ile bir süredir Trabzon'da yaşadıklarını ifade eden Parlayan, Lucia Parlayan'ın şehre çabuk alıştığını, Türkçeyi de yavaş yavaş öğrenmeye başladığını belirtti.

Oğlu Ömer'in yaşına göre iyi futbol oynadığını anlatan Parlayan, kendisinin büyüyünce dayısı Yattara gibi yetenekli bir futbolcu olacağına inandığını dile getirdi. Ömer'in videolarını gören ünlü futbolcunun da "Ömer benden daha iyi futbolcu olacak" dediği belirtildi.

Gine'den Trabzon'a gelen gelin Lucia ise "Tek sorunum Türkçeyi az konuşmak. Tek arkadaşım eşim, o da evde Fransızca konuşuyor. Televizyondan yavaş yavaş Türkçeyi öğreniyorum. Yattara bana İstanbul ve Trabzon'un çok güzel olduğunu söyledi" diye konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN