Vodafone Karakartal’lılar sahada bu maçın galibi beşiktaş

Vodafone KaraKartal platformunun mevcut ve eski üyelerinden oluşan 44 kişilik bir grup, 12 Haziran, Pazartesi günü, Vodafone Park’ta sahaya çıkacak. Maç öncesi Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde buluşacak olan Vodafone KaraKartal’lılar, takım otobüsüyle Vodafone Park’a gelerek top koşturacak. Profesyonel hakemlerin yöneteceği maç saat 16.00’da başlayacak ve 40 dakika sürecek.

Vodafone Karakartal’lılar sahada bu maçın galibi beşiktaş

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal platformu kapsamında, Beşiktaşlı aboneleri için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Programın mevcut ve eski üyelerinden oluşan 44 kişilik bir grup, 12 Haziran'da Vodafone Park'ta top koşturarak unutulmaz bir maç deneyimi yaşayacak.

Vodafone KaraKartal'lılar, maç öncesinde Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde Beşiktaşlı antrenörlerden taktik aldıktan sonra takım otobüsüyle Vodafone Park'a gelecek. Kadın ve erkeklerden oluşan karma grup, "Siyah" ve "Beyaz" olmak üzere 22'şerli iki takıma ayrılarak maç yapacak. Saat 16.00'da başlayacak maç 40 dakika sürecek ve maçı Vodafone KaraKartal'lıların aileleri de Batı VIP tribününden izleyecek.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN