Samsunspor Chibuike'yi bitirdi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, transferler'le ile ilgili yaptığı açıklamada "Bir dönem Gaziantepspor'da da forma giyen John Chibuike yarın Samsun'da olacak. Son olarak Elazığspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Çağrı Ortakaya'da şuan Samsun'da görüşüyoruz. Bir aksilik olamazsa yarın her iki oyuncuyu renklerimize bağlamak istiyoruz" dedi.

Samsunspor Chibuike'yi bitirdi

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor'un transfer etmek istediği John Chibuike, Çağrı Ortakaya ve Gökay İravul transferleriyle ilgili açıklamalar bulunan Coşkun Zeren, "Bir dönem Gaziantepspor'da da forma giyen John Chibuike ile görüşmelerimiz devam ediyor.

Yarın bir aksilik olmazsa Samsun'da olacak ve oturup konuşacağız. Son olarak Elazığspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Çağrı Ortakaya ise şu an Samsun'da ve kendisiyle görüşüyoruz.

Gökay İravul ile ilgili de Aytemiz Alanyaspor'dan bugün bize dönüş olacak. John Chibuike ve Çağrı Ortakaya ile görüşmelerimiz sonrasında bir aksilik olamazsa yarın her iki oyuncuyu renklerimize bağlamayı düşünüyoruz" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN