Belhanda dört yıllık imzayı attı

28 HAZİRAN'DA GELİYORLAR
BELHANDA: Dinamo Kiev, 8 milyon Euro bonservis+1 milyon Euro bonus teklifini kabul etti. Faslı yıldızla sezon başına 3 milyon Euro'dan 4 yıllık anlaşma sağlandı. Belhanda, pazartesi günü İstanbul'a ayak basacak ve resmi mukaveleye imza atacak.
GOMİS: Galatasaray, yolunu gözlediği Fransız santrfora pazartesi günü kavuşuyor. Ağustos'ta 32 yaşına girecek golcüye sezon başına 3 milyon Euro ve maç başına 5 bin Euro ödenecek. Kulübü Swansea'ye ise bonservis bedeli olarak 2.5 milyon Euro verilecek.
MAİCON: Sao Paulo ile 7 milyon Euro bonservis+1 milyon Euro bonusa anlaşma sağlandı. Brezilyalı stoper de Belhanda ve Gomis gibi pazartesi İstanbul'da olacak.

?CLİCHY VE TETE KARARSIZ!
CLİCHY: Adebayor'u Başakşehir'e getiren menajer Darren Dein oyuncusu Clichy'yi de Türkiye pazarına soktu. Başakşehir ve F.Bahçe'ye kıyasla Fransız sol beke en iyi teklifi 2 milyon Euro garanti ücret+500 bin Euro imza parası ile Galatasaray verdi. Bonservisi elindeki Clichy aceleci davranmıyor.
KENNY TETE: Sabri'nin yerine ilk aday olan Hollandalı sağ bekin kulübü Ajax ile 3 milyon Euro'ya prensip anlaşmasına varıldı. Gözü Premier Lig'de olan Tete Türkiye'ye gelmek istemiyor. Sarı-kırmızılılar, 21 yaşındaki oyuncunun menajeri Mino Raiola ile görüşecek.

ACERBİ VE KUCKA OLMUYOR
ACERBİ: Sol ayaklı 1.91'lik İtalyan stoper listenin ilk sırasında ancak kulübü Sassuolo, Galatasaray'ın 8 milyon Euro'luk bonservis teklifini kabul etmedi. Sassuolo'da net 700 bin Euro kazanan Acerbi gelmek istese de bonservisi için istenen 15 milyon Euro astronomik bulunuyor.
KUCKA: Milan'ın yeni sahipleri tok satıcıyı oynuyor ve Slovak orta saha için 7 milyon Euro talep ediyor. Kucka için 3 milyon Euro bütçe ayıran Cimbom pazarlık masasından kalktı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN