“Galatasaray’a küsülmez”

Dursun Özbek, “Kombine satışı 15 bini aştı. Galatasaray’a küsülmez. Herkesi tribünlere bekliyorum” dedi

“Galatasaray’a küsülmez”
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TRT Spor'da katıldığı 'Spor Bahane' programında taraftara, "Tribünlere gelin" çağrısında bulundu. Son iki sezonda hatalar yaptıklarını itiraf eden Özbek, "Yeni sezon için önemli bir kadro kuruyoruz. Kombine rakamlarımız şu anda 15-16 bin seviyesine ulaştı. 30 bine ulaşacağımıza inanıyorum. Taraftarlarımızla birlikte önemli başarılar elde edeceğimizi düşünüyorum. Galatasaray'a küsülmez, herkesi tribüne bekliyorum" açıklamasını yaptı.

ÖZBEK: Sabri, ayrılık kararını kişisel algılamamalı. G.Saray'ın onurlu bir evladıdır. İleride beraber çalışmayı engellemeyecek bir ayrılık olması gerekir.

?HAVADAN GELİR!
Galatasaray yönetimi, gelir sağlamak için ilginç bir uygulamaya daha gidiyor... Takımla lig, kupa ve Avrupa'da her deplasmana gelen, çoğu kulübe üye, camiayı iyi tanıyan taraftarlara özel 'uçak kombineleri' satışa çıktı. 20-25 kişi ile sınırlandırılan bu listede kombinelerin 40 bin TL olduğu ve deplasmanlar için yapılacak gidiş-dönüş uçak biletlerinin de bu paraya dahil edildiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı yönetim bu kampanya ile 1 milyon TL'ye yakın sıcak para bekliyor.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN